Vožtuvai Air-Box

Kam reikalingos orlaidės arba ventiliaciniai vožtuvai, plastikiniuose languose?

Norint išvengti  langų rasojimo,  pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitus medinius langus į plastikinius ne vienas susidūrėme su pelėsio atsiradimu ir langų rasojimo problema. Mediniai langai kvėpuoja, o plastikiniai NE!

Vėdinant patalpas atidarius langus netenkama visų sandarių langų savybių, pažeidžiamas normalus oro mikroklimatas, ženkliai sumažėja šilumos panaudojimo efektyvumas, padidėja triukšmo lygis.

Air –Box vožtuvai padės jums išvengti langų rasojimo ir pelėsio. Visada bus grynas oras be triukšmo , dulkių ir skersvėjų. Jie puikiai atstoja orlaides.

Air- Box vožtuvai yra dviejų tipų. Air- Box ECO - tai ventiliacinis vožtuvas su filtru skirtas alergiškiems žmonėms, kuris filtruoja orą patenkanti iš lauko su triukšmo apsauga ir patenkančio oro valymu nuo žiedadulkių, dulkių, sporų ir suodžių nuo gyvenamųjų, viešųjų ir pramoninių pastatų su mechanine arba natūralia ventiliacija  ir Air –Box Comfort   be filtravimo mehanizmo, kuris taip pat puikiai atstoja tarybines orlaides, kurios buvo mediniuose languose.

Speciali “Air-Box ” vožtuvo funkcija tai galimybė greitai įdiegti ventiliaciją, nefrezuojant lango profilio. Per ventiliacinį vožtuvą  per 1 valandą į patalpą patenka  40 m 3  gryno oro.

 Speciali “Air-Box ” vožtuvo funkcija tai galimybė greitai įdiegti ventiliaciją, nefrezuojant lango profilio. Tai ypač aktualu, renovuotiems daugiabučiams namams, kurių natūrali ventiliacija dar labiau sumažėjusi dėl sienų ir langų užsandarinimo. O papildoma ventiliacija renovuojant daugiabutį namą nebuvo įrengta.  

Sureguliavę drėgmės lygį patalpose, sustiprinsite savo imuninę sistemą ir taip išvengsite virusinių bei kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų infekcijų bei pagerinsite miego kokybę. Drėgnos patalpos, pelijančios sienos, rasojantys langai taip pat bus pamiršti. Vėdinant pastoviai patalpas jums padės  apsisaugoti ir išvengti virusų ir kitų infekcijų plitimo. 

  • Moderni konstrukcija neleidžia kartu su oro srautu į patalpas patekti gatvės dulkėms!
  • Tvarkinga ventiliacija patalpose - tai pagrindinis faktorius, kuriant sveiką atmosferą. Dažnai namų ventiliacija tampa problema. Ypač tada, kai langai patalpose sumontuoti vienas prieš kitą ir vėdindami patalpas sukuriame skersvėjį. 
  • Žinoma, kad natūrali patalpų ventiliacija, kai langai uždaryti, praktiškai nefunkcionuoja. Tai ypač pastebima pastatuose, statytuose panaudojant monolitinio gelžbetonio konstrukcijas, tačiau ir kotedžų ventiliacija gali sudaryti problemų, nes atidarant langų orlaides padidėja šilumos nuostoliai bei atitinkamai patalpų šildymo sąnaudos, padidėja triukšmo lygis, o atsiradęs skersvėjis sukelia diskomfortą ir nejaukumo jausmą. 

Krepšelis

Krepšelis tuščias.