Langų tarpinė Q-Lon

Rekomenduojame   gumines  tarpines pakeisti į vokiškas Q -Lon poliuretano tarpines.

Kodėl reikia keisti tarpines? Guminių tarpinių eksploatacijos  laikas 5-7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokios priežiūros guminei tarpinei, ( nevalėte ir netepėte silikonu) guminės tarpinės  tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį ,triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtoma guma, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko lengvai patenka drėgmė į patalpas. Jaučiama patenkama vėsuma per uždarytus langus. Per nesandarius langus prarandama apie šiluma.

 Vokiškų tarpinių privalumai

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo koeficientas (K) – 0.033 w/mk.

Tarpinė atspari ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams, todėl Jums nebereikės perstatinėti lango mechanizmo į vasaros ir žiemos režimus.

Lango tarpinės arba tarpikliai - tai sandarinimo juostos, nuo kurių priklauso lango sandarumas, vadinasi – garso bei šilumos izoliacija. Iš vienos pusės jos sulaiko šiltą patalpos orą, kad šis neišeitų į lauką, o iš kitos pusės - neleidžia patekti į patalpą drėgmei. Jei ketinate įsigyti naujus langus, į jų komplektaciją sandarinimo tarpinės paprastai būna jau įtrauktos. Tačiau galite rinktis ir kitą variantą – atnaujinti jau sumontuotus senesnio modelio langus, taip padidindami jų energetinį efektyvumą ir užtikrindami, kad namuose nešvilpaus nepageidaujami vėjai.

Q-LON tarpinių gamyboje naudojamos poliuretano putos, kurios sudaro profilio šerdį, yra itin elastinga medžiaga, lengvai atgaunanti savo pirmykštę formą esant net labai žemai temperatūrai. Ypatingas ir lygus polietileninis tarpinių paviršius, apsaugantis profilį nuo ultravioletinių spindulių, sudėtingų oro sąlygų ir teršalų. Be to – jis atsparus bet kokioms valymo priemonėms, taigi tarpinių priežiūrai nebūtini specialūs valikliai, kurie sudėtyje neturėtų šveičiamųjų dalelių, balinimo ar rūgštinių elementų.

Dėl šių tarpinių viduje esančio stiklo pluošto siūlo arba polipropileno intarpo, profilis nesi deformuoja, todėl jį lengva įterpti į griovelį. 

Schlegel tarpinės išsiskiria septyniais požymiais:

 1.  estetiška  išvaizda;
 2.  netgi veikiama labai žemos temperatūros medžiaga lengvai atgauna savo pradinę     formą;
 3.  puikiai sulaiko šilumą (perdavimo koeficientas 0,033 W/mk);
 4.  gera garso izoliacija;
 5.  lengva greitai ir nesunkiai įterpti, nereikia tarpinės įpjauti kampuose;
 6.  nesilikonizuota, neturi kvapo, nekeičia spalvos;
 7.  neapsunkina uždarymo, atspari trynimui.


Oro pritekėjimo langų vožtuvai 

Mes siūlome profesionalų išbandytą metodą norint pagerinti oro mikrocirkuliaciją jūsų namuose! 

Šiuolaikinis žmogus, nepaisant dinamiško ir mobilaus gyvenimo būdo, vis dar daug laiko praleidžia uždaroje patalpoje, tiek namie, tiek darbe, kur kaip taisyklė, daug žmonių, daug biuro įrangos, o visą tai nepadeda sukurti gero mikroklimato patalpose. Biuro ventiliacija taip pat labai svarbi, nes grynas oras gerina kraujotaką ir kraujo įsotinimą deguonimi, o tai daro tiesioginę įtaką žmogaus sveikatai ir jo darbingumui.

Daugeliui gerai žinomos patalpų vėdinimo problemos susijusios su oro apykaitos sutrikimais sumontavus sandarius plastikinius langus. Šios problemos sprendimas dažnai reikalauja brangios įrangos panaudojimo ir nemažų išlaidų jos montavimui bei eksploatavimui.

Anksčiau projektuojant daugiabučius ar nuosavus namus buvo numatyta natūrali ventiliacija t.y. kai oras į patalpas patenka dėl langų nesandarumo. Sumontavus sandarius plastikinius langus pažeidžiama projektinė oro apykaita. Tai lemia namuose atsirandančias problemas, tokias kaip: pelėsis, rasojantys langai.

Vėdinant patalpas atidarius orlaides netenkama visų sandarių langų savybių, pažeidžiamas normalus oro mikroklimatas. ženkliai sumažėja šilumos panaudojimo efektyvumas, padidėja triukšmo lygis.

Oro pritekėjimo įrenginiai - vožtuvai, užtikrina norminę oro apykaitą, kai langai uždaryti, tuo pačiu išsaugant visus sandarių plastikinių (PVC) langų pranašumus!


Vėdinimo sistema GECCO

Šiltus ir sandarius plastikinius langus padarys „kvėpuojančiais“. Mažas pilnai automatiškai veikiantis įrenginys užtikrins reikalingą oro apykaitą patalpose.

GECCO - įrenginys, kurio viduje laisvai apie savo ašį sukiojasi lengvo metalo vožtuvas. Vožtuvo padėtis priklauso nuo vėjo stiprumo. Stipresnis oro srautas uždaro vožtuvą ir oras nepatenka į vidų. Vėjui susilpnėjus vožtuvas atsidaro ir patalpos vėl vėdinasi.

GECCO atitinka griežtus energijos taupymo standartų reikalavimus.

GECCO privalumai:

 • optimali oro apykaita, esant normaliam oro slėgiui;
 • minimalūs energijos nuostoliai;
 • nuolatinė oro kaita;
 • patentuota pilnai automatinė vėdinimo sistema;
 • nėra skersvėjo, net esant stipriam vėjui;
 • puiki šilumos ir garso izoliacija;
 • veikia be garso;
 • maža kaina;
 • užkertamas kelias pelėsių susidarymui.