Patalynės erkučių siurblys su UV  lempa dezinfekcijai


Alergiškiems žmonėms patalynės erkučių dulkių siurblio " Airthink" nuoma su dezinfekcine UV lempa. Tel. 8 604 24268

1  para  15 EUR.     Savaitagaliui 25 EUR.   

„Airthink Bed Cleaner“ + UV lempa yra dezinfekuojantis dulkių siurblys, specialiai sukurtas čiužiniams ir minkštiems paviršiams valyti. Jame yra įmontuota galinga vakuminė sistema su HEPA filtru. Galingas vibratorius švelniai atsitrenkia į paviršių, o UV lempa naikina erkes ir bakterijas, taip palikdama švarius paviršius, kuriuose miegame ir ilsimės, be galimų infekcijų ar dirginimo.
Svarbu išsiurbti  iš visų namuose esančių čiužinių ir patalynės, kad būtų išvengta bėrimų, alergijų, alerginio rinito ir kitų problemų, kurias sukelia dulkių ir erkių kaupimasis.
Neišvengiamai laikui bėgant mūsų čiužiniai ir sofos sukaupia didelį kiekį dulkių ir erkių. Sprendimas yra mūsų rankose su „Airthink Bed Cleaner“, kuris siurbia ir dezinfekuoja UV spinduliais. Tik kas mėnesį valant dulkes, jūsų čiužiniuose ir sofose nebus erkių ir kitų virusų, patekusių į mūsų namus.
Mūsų lovų valiklis padeda lengvai ir patogiai atlikti gilų ir ilgalaikį valymą. Ši lengva ir lengvai naudojama įranga pagaminta iš sunkiųjų plastikų (ABS PP) ir turi galingą vakuuminį variklį (450 W) Siurblio svoris  2  kg.

Dulkių siurblys
0
 .